Strategia Działania

01

Zacznij od Bezpłatnej Konsultacji

Bieżące doradztwo podatkowe świadczymy w formie doraźnych konsultacji lub na zasadzie stałej współpracy. Wycena usługi oraz realizacja zlecenia oparta jest na analizie przedstawionego stanu faktycznego oraz dostarczonych dokumentów (umowy, decyzje administracyjne itp.).

Oczekiwania naszych klientów każdorazowo badane są poprzez przeprowadzenie wywiadów.

02

Tworzymy Strategię

Na bazie konsultacji i przeprowadzonego wywiadu oraz kondycji finansowej firmy, tworzymy strategię działalnia oraz plan oszczędnościowo inwestycyjny.

03

Wprowadzamy Zmiany

Dopracowaną i zaakceptowaną strategię wdrażamy w codzienne życie firmy oczekując i kontrolując efekty naszych działań.

04

Optymalizaujemy Procesy

Na bieżąco optymalizaujemy wprowadzone zmiany i procesy, dbając o ich efektywne i wymierne skutki dla wyników finansowych przedsiębiorstwa.

Jak to Działa

Nasze Podejście

Świadczymy kompleksowe usługi doradcze w zakresie podatków krajowych oraz międzynarodowych. Minimalizujemy obciążenia i ryzyko podatkow oraz maksymalizujemy bezpieczeństwo i korzyści finansowe. 

OSZCZĘDNOŚĆ

Planowanie Finansów

Wspieramy przedsiębiorstwa w planowaniu finansów i generowaniu oszczędności podatkowych.

DYWERSYFIKACJA

Dywersyfikacja Finansów

Wdrażamy plany dywersyfikujące finanse przedsiębiorstw w perspektywie dynamicznych i rentownych inwestycji.

ZARZĄDZANIE

Zarządzanie Finansami

Planujemy zarządzanie finansami firmy w perspektywie krótko i długoterminowej dla osiągnięcia jak najwyższego Cash Flow.

Kontakt

Pozostańmy w Kontakcie

Skutecznie doradzamy i profesjonalnie reprezentujemy naszych klientów we wszelkiego rodzaju postępowaniach i sprawach urzędowych oraz w sprawach podatkowych.  

Nowe pole

Doradztwo Podatkowe xaTax sp. z o.o.  jest kontynuacją rodzinnej firmy zajmującej się działalnością kancelaryjną od roku 1996. Już ponad 20 lat nasza wykwalifikowana kadra zajmuje się doradztwem podatkowym i wsparciem biznesu od strony księgowej.

PRZEWIŃ ↑